Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Blachownia

hurtownia i skład budowlany

Firma TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych wraz z dostawą do klienta. Dysponujemy samochodami samowyładowczymi HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. 

Zapewniamy, że dostarczamy towary terminowo. Współpracujemy z firmami wykonawczymi. Oferujemy wsparcie techniczne w zakresie doboru materiałów. W ofercie naszej firmy można znaleźć wszystko co jest potrzebne aby zbudować dom.

Materiały budowlane najwyższej jakości

Jesteśmy wyposażeni w samochody samowyładowcze HDS. Zaopatrujemy budowy w pełnym zakresie od fundamentów aż po dach. Zapewniamy, że wszystkie dostawy realizowane są dokładnie na czas. Dbamy o wysoką jakość obsługi. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa są fachowcami i mają również duże doświadczenie. Ciągle doskonalą swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. 

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty czołowych marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch.  Oferujemy pomoc w zakresie doboru odpowiednich materiałów oraz kompleksowego wyliczenia kosztów materiałów. Gwarantujemy również wysoką jakość sprzedawanych towarów. 

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola