Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Dobrodzień

hurtownia i skład budowlanyFirma TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych wraz z dostawą do klienta. Dysponujemy samochodami samowyładowczymi HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach.

Zapewniamy, że dostawy są realizowane dokładnie na czas.  Współpracujemy z firmami wykonawczymi. Oferujemy wsparcie techniczne w zakresie doboru materiałów. W naszej ofercie można znaleźć wszystko co jest niezbędne do zbudowania domu. 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Posiadamy tabor samochodów samowyładowczych HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. Mamy pewność, że organizowane przez nas dostawy dotrą zawsze w wyznaczonym terminie. Pracownicy naszej firmy dysponują fachową wiedzą. Wyróżniają się także dużym doświadczeniem. Nieustannie pracują nad poszerzaniem swojej wiedzy biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. 

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty czołowych marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Służymy pomocą w zakresie wyboru odpowiedniego materiału oraz kompleksowego wyliczenia ich kosztów. Gwarantujemy, że sprzedawane towary są wysokiej jakości. 

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola