Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Konopiska

hurtownia i skład budowlanyFirma TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, ale także dostarcza je do klientów. Przedsiębiorstwo wyposażone jest w samowyładowcze samochody HDS. Zaopatruje budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. 

Zapewniamy, że towary dostarczane są w wyznaczonym terminie. Współpracujemy z przedsiębiorstwami wykonawczymi. Oferujemy wsparcie techniczne w zakresie doboru materiałów. W ofercie firmy można znaleźć wszystko co jest potrzebne do wybudowania domu. 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Posiadamy tabor samochodów wyładowczych i zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. Zapewniamy dostawy dokładnie na czas. Dbamy o to by jakość obsługi była jak najwyższa. Nasi pracownicy są fachowcami. Wyróżniają się dużym doświadczeniem. Ciągłe także poszerzają swoją wiedzę biorąc czynny udział w licznych szkoleniach. 

Tomex –  hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty czołowych marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Oferujemy pomoc w zakresie doboru odpowiednich materiałów wraz z całościowym wyliczeniem ich kosztów. Gwarantujemy również, że sprzedawane towary są wysokiej jakości. 

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola