Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Olsztyn

hurtownia i skład budowlanyPrzedsiębiorstwo TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, a także organizacją ich dostaw do klientów. Dysponujemy taborem samochodów samowyładowczych HDS. Zaopatrujemy budowy w pełnym zakresie od fundamentów aż po dach. 

Dostawy organizujemy zawsze na czas. Współpracujemy z firmami wykonawczymi. Możemy także zaoferować wsparcie techniczne w doborze materiałów. W ofercie naszej firmy można znaleźć praktycznie wszystko co jest niezbędne do zbudowania domu, 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Posiadamy samochody samowyładowcze HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. Zapewniamy terminowe dostawy. Dbamy o wysoką jakość obsługi. Pracownicy naszej firmy dysponują fachową wiedzą i doświadczeniem. Nieustannie pracują, aby dalej szlifować swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych, specjalistycznych szkoleniach. 

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty najlepszych marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniego materiału wraz z kompleksowym wyliczeniem kosztów materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych towarów. 

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola