Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Piotrków Trybunalski

hurtownia i skład budowlanyFirma TOMEX to hurtownia budowlana, która również organizuje dostawy do klienta. Przedsiębiorstwo posiada pojazdy samowyładowcze HDS. Zaopatrujemy budowy w pełnym zakresie od fundamentów aż po dach. 

Zapewniamy, że organizowane przez nas dostawy są zawsze terminowe. Współpracujemy z firmami wykonawczymi. Oferujemy wsparcie techniczne w zakresie doboru materiałów. W ofercie naszej firmy można znaleźć wszystko co jest konieczne aby wybudować dom. 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Dysponujemy pojazdami samowyładowczymi HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. Zapewniamy terminowe dostawy. Dbamy o wysoki standard obsługi. Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą i doświadczeniem oraz nieustannie poszerzają swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach.

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty przodujących marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Służymy pomocą w zakresie wyboru odpowiedniego materiału oraz całościowego wyliczenia kosztów materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych towarów.

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola