Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Strzelce Opolskie

hurtownia i skład budowlanyFirma TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych,  a także dostarcza materiały do klienta. Posiadamy samochody samowyładowcze HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach.

Zapewniamy dostawy we właściwym czasie. Współpracujemy z firmami wykonawczymi. Oferujemy wsparcie techniczne w zakresie doboru materiałów. W ofercie naszej firmy można znaleźć praktycznie wszystko, co jest potrzebne do zbudowania domu. 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Dysponujemy pojazdami samowyładowczymi HDS. Zaopatrujemy budowy we wszystko co jest niezbędne od fundamentów aż po dach. Zapewniamy, że organizowany przez nas transport materiałów jest zawsze na czas. Dbamy o wysoki standard obsługi. Pracownicy naszej firmy są fachowcami w swojej dziedzinie. Wyróżniają się także dużym doświadczeniem. Ciągle poszerzają oni swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. 

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty przodujących marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Służymy pomocą naszym klientom w zakresie wyboru odpowiedniego materiału, a także kompleksowego wyliczenia ich kosztów. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych towarów.

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola