Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Tarnowskie Góry

hurtownia i skład budowlanyPrzedsiębiorstwo TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych oraz transportem do klienta. Posiadamy pojazdy samowyładowcze HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. 

Zapewniamy, że organizowany przez nas transport materiałów jest zawsze na czas. Współpracujemy z przedsiębiorstwami wykonawczymi. Pomagamy w zakresie doboru właściwych materiałów. W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć wszystko co jest niezbędne do zbudowania domu. 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Posiadamy pojazdy samowyładowcze HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. Zapewniamy terminowe dostawy. Dbamy o wysoką jakość obsługi. Nasi pracownicy wyróżniają się fachową wiedzą i dużym doświadczeniem. Ciągle także zdobywają nową wiedzę biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. 

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty czołowych marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Służymy pomocą w zakresie wyboru odpowiedniego materiału oraz w kompleksowej kalkulacji kosztów materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych towarów.

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola