Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Tomaszów Mazowiecki

hurtownia i skład budowlany

Przedsiębiorstwo TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych wraz z organizowaniem ich dostawy do klientów. Przedsiębiorstwo posiada samochody samowyładowcze HDS. Zaopatruje budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach.  

Zapewniamy, że dostawy są terminowe. Współpracujemy z przedsiębiorstwami wykonawczymi. Oferujemy także pomoc w zakresie doboru materiałów. W ofercie naszej firmy można znaleźć praktycznie wszystko co jest niezbędne do zbudowania domu. 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Posiadamy tabor samochodów samowyładowczych HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. Zapewniamy, że nasze dostawy są dokładnie na czas. Staramy się, aby obsługa klienta była na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są fachowcami w swojej dziedzinie. Dysponują oni zarówno wiedzą jak i mają duże doświadczenie. Nieustannie pracują także nad poszerzaniem swojej wiedzy biorąc udział w licznych szkoleniach. 

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty czołowych marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Możemy także pomóc w zakresie wyboru odpowiednich materiałów oraz wyliczeniem ich kosztów. Zapewniamy także wysoką jakość sprzedawanych towarów. 

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola