Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Wręczyca Wielka

hurtownia i skład budowlanyFirma TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych oraz organizacją ich dostawy do klientów. Firma posiada samochody wyładowcze HDS. Zaopatruje budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. 

Zaręczamy, że dostawy realizowane są dokładnie na czas. Współdziałamy z firmami wykonawczymi. Oferujemy pomoc techniczną w zakresie doboru materiałów. W ofercie naszej firmy można znaleźć praktycznie wszystko co jest potrzebne do postawienia domu. 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Dysponujemy taborem samochodów samowyładowczych HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. Zapewniamy dostawy we właściwym czasie. Dbamy o wysoką jakość obsługi. Nasi pracownicy wyróżniają się fachową wiedzą i doświadczeniem. Dbają także o poszerzanie swojej wiedzy biorąc udział w licznych szkoleniach. 

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty czołowych marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Pomagamy w zakresie doboru odpowiedniego materiału oraz kompleksowej kalkulacji kosztów związanych z materiałami. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych towarów. 

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola