Hurtownia Budowlana i Skład Budowlany Zawiercie

hurtownia i skład budowlanyFirma TOMEX zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych wraz z ich transportem do klienta. Wyposażeni jesteśmy w samochody samowyładowcze HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach.

Zapewniamy,że nasze dostawy są zawsze realizowane w terminie.  Współpracujemy z firmami wykonawczymi. Proponujemy również wsparcie techniczne w zakresie doboru materiałów. W ofercie naszej firmy  można znaleźć wszystko co jest potrzebne do postawienia domu. 

Materiały budowlane najwyższej jakości

Posiadamy tabor samochodów samowyładowczych HDS. Zaopatrujemy budowy kompleksowo od fundamentów aż po dach. Zapewniamy terminowe dostawy. Dbamy o wysoką jakość obsługi. Pracownicy naszej firmy dysponują fachową wiedzą i doświadczeniem. Doskonalą ją również biorąc czynny udział w licznych szkoleniach. 

Tomex – hurtownia materiałów budowlanych z dostawą! Produkty najlepszych marek: Cemex, Optimax, Boramax, Tytan, Franspol, Śnieżka, Dekoral, Atlas, Mapei, Ceresit, Domax, Wkręt-Met, Drewbet, Kost-bet, Keram, Winerberger, Regamet, Polonica, Bryzam Dedra, Verkatto, Inter-s! ch. Pomagamy w zakresie doboru właściwego materiału oraz kalkulujemy koszty materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych towarów. 

Dział sprzedaży materiałów budowlanych

Wojciech Bugara – 609 808 191

Marcin Żmudziński – 665 937 549

Tomasz Matyjaszczyk – 609 808 232

Nasza hurtownia i skład budowlany oferuje produkty wraz
z transportem między innymi do niżej podanych lokalizacji

BełchatówBlachowniaCzęstochowaDąbrowa GórniczaDobrodzieńJędrzejów
KielceKleszczówKluczborkKłobuckKoniecpolKonopiska
KońskieLubliniecŁódźMyszkówOlesnoOlkusz
OlsztynOpocznoOzimekPabianicePajęcznoPiotrków Trybunalski
PoczesnaPyskowiceRadomskoSieradzStrzelce OpolskieTarnowskie Góry
Tomaszów MazowieckiWręczyca WielkaZabrzeZawiercieZduńska Wola